statystyki szczegółowe

Aktualności

LKS Kowalin 2-1 LKS Stróża

• autor: LKSKOWALIN, 2013-09-16 00:51

We wczorajszym meczu podjeliśmy wyzwanie  z drużyną LKS Stróża. Od samego początku goście mocno atakowali stosując wysoko ustawiony pressing. Już na samym początku po błędzie Naszego obrońcy zawodnik Stroży wykorzystał błąd i skierował piłkę do bramki...  Przeciwnicy pewni siebie nie ustawali w atakach i około 30 minuty po ładnym dograniu Naszego napastnika, sam na sam z bramkarzem wyszedł Tomasz Fiut i to on doprowadził wynik do wyrównania (1:1). Walka była zacięta.  Stwarzaliśmy groźne sytuacje i po faulu na Naszym zawodniku w polu karnym sędzia podyktował rzut karny. Zbliżał się koniec  pierwszej połowy i próby na prowadzenie podjął się Bartosz Żdanowicz, zdobywając gola.  Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem korzystnym dla Nas (2:1) . Po zmianie stron Nasza ekipa wyszła z przekonaniem, że ten mecz musimy wygrać za wszelką cenę. Tak też się staje... LKS Stróża mocno zaatakowała już od początku drugiej połowy, ale nie poddaliśmy się  i z zacięciem walczyliśmy do końca spotkania.

​Cała drużyna zasługuje na pochwalę za bardzo dobra walkę!!

Dziękujemy także Naszym kibicom za dopingowanie  drużyny oraz kibicom z Płomienia, którzy przyjechali obejrzeć spotkanie i doping dla Nas :)