LKS KOWALIN - strona nieoficjalna

• Witamy na stronie LKS Kowalin. Zapraszamy do odwiedzania nas na profilu Facebookowym
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Kamex Polichna - Błękitni Kierz 3:3

oceny zawodników »

LKS Kowalin 3-2 LUKS Roztoczanie Chrzanów

• autor: LKSKOWALIN, 2013-09-22 23:26

We wczorajszym spotkaniu Nasz zespół stoczył ciężką walkę o 3 punkty z drużyną Roztoczanie Chrzanów. W pierwszej połowie zdecydowanie lepszą drużyną byli goście, zdominowali Nas i raz za razem zagrażali Naszemu bramkarzowi Pawłowi  Ziębie. Już około 20 minuty przed polem karnym Nasz obrońca zatrzymał nie przepisowo atak gości  i sędzia podyktował rzut wolny. Do tego  błąd w ustawieniu Naszego muru spowodował, że wykorzystał go zawodnik gości , który wykonanyał perfekcyjnie umieszczając piłkę w bramce.  Bramkarz został bez szans i w tym momencie  przegrywaliśmy 1:0.  Kilka minut później  indywidualną akcją popisał się Marcin Kozłowski i to on doprowadził do wyrównania wyniku na 1:1. Tuż przed końcem pierwszej połowy drużyna gości zdołała doprowadzić  do prowadzenia. Stało się tak samo jak przy pierwszej bramce, Nasz zawodnik  nie chciał doprowadzić  do sytuacji  sam na sam z brakarzem faulują tym samym  przeciwnika  tuż przed polem karnym.  Sędzia bez wahania pokazał żółtą kartkę za faul. Do rzutu wolnego podszedł ten sam zawodnik, który zdobył pierwszą bramkę i tym razem również pokonał Naszego bramkarza uderzając tuż koło słupka (2:1).  Sędzia zakończył wynik pierwszej połowy na 2:1. Nasz trener w niecenzuralnych słowach skomentował pod nosem to, co się wydarzyło, a w przerwie urządził swoim piłkarzom ‘’piekło w szatni”.  Być może właśnie dzięki tym ostrym słowom na drugą połowę wyszedł bardziej zmotywowany do gry LKS Kowalin. Druga połowa wyglądała całkiem inaczej.  Nasza drużyna od początku rzuciła się do odrabiania strat i w pierwszym kwadransie wyraźnie przeważaliśmy. Bramkę wyrównującą zdobyliśmy jednak dopiero  w 61 minucie gry, kiedy to Nasz boczny obrońca Paweł Czerebak zagrał  piękną prostopadłą piłkę do środkowego pomocnika Piotra Kwietniewskiego I to on sam na sam wyszedł z bramkarzem Gości  strzelając bramkę. Po pięknym uderzeniu Nasza drużyna znowu doprowadziła do remisu.(2:2). Przeciwnicy dalej atakowali groźnymi akcjami.  Nasza skuteczna obrona nie pozwoliła doprowadzić  gościom do zdobycia bramki.  Wyróżniającym się obrońcą był Damian Wojtaszek.  Przeważnie to on przerywał groźne akcje Chrzanowa. Około 74 minuty na prowadzenie mógł doprowadzić Nasz boczny pomocnik Krzysztof Wójcicki, ale zabrakło szczęścia i tak się nie stało…  Spotkanie dalej wisiało ‘’na włosku’’.  Kilka minut później pięknym  dośrodkowaniem popisał się Bartosz Zdanowicz i dzięki tej wrzutce piłki w pole karne formalności dokonał po raz kolejny Piotr Kwietniewski , który skierował głową piłkę do bramki, która dała Nam prowadzenie po raz drugi w meczu. Sędzia zakończył spotkanie wynikiem 3:2.

Po dobrej grze i  zaciętej walce  po raz kolejny wygraliśmy na własnym stadionie, a kibice obejrzeli aż 5 trafień w tym spotkaniu.  Jednym słowem mecz mógł się podobać a my jako drużyna dziękujemy przede wszystkim KIBICOM !!!

Strzelcy bramek:
1:1  Marcin Kozłowski
2:2  Piotr Kwietniewski
3:2  Piotr Kwietniewski

autor: ~anonim 2013-09-23 18:23:10

avatar a gdzie juniorzy jaki wynik czemu mają taki słaby skład WTF?

autor: ~kibic 2013-09-24 12:18:24

avatar Gratulacje! Powodzenia w Zakrzówku. gdyby nie poczatek to byłoby lepiej. Jak widać zmiany w składzie pomogły. Stabilizacja pomaga

autor: ~ziom 2013-09-24 12:21:24

avatar O której w Zakrzówku? Bo nie wiem jak zaplanować niedzielę.

autor: ~gała 2013-09-24 16:09:16

avatar Mecz jest o 16:00 W niedziele

autor: ~anonim 2013-09-24 21:08:16

avatar a ostarnie 10 minut to ostre ciśnięcie przez Chrzanów, panowie mieliśmy mnóstwo szczescia MNÓSTWO

autor: ~Piotr Kwietniewski 2013-09-26 10:00:38

avatar "W piłce jak na rybach liczy się to co w sieci"!,wynik poszedł w świat mamy 4 zwycięstwo z rzędu i to nas cieszy,jedziemy walczyć do Zakrzówka o polepszenie wyniku.

autor: ~_wyjdz_ 2013-09-26 13:11:09

avatar juniorzy przejebali.

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

pon.

12-2018

Turniej o Puchar "Orlika Starego"
Ładowanie...

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Brak aktywnych ankiet.