Aktualności

wysoka wygrana 6:0

• autor: LKSKOWALIN, 2013-10-20 16:24

Wysokim zwycięstwem LKS-u zakończył się niedzielny pojedynek z Popkowicami

Dzisiejsze spotkanie drużyn zajmujących w tabeli miejsca obok siebie zapowiadało się niezwykle ciekawie. Tak też było. Mecz od początku układał się po Naszej myśli. Dobrze rozegrane akcje pozwoliły już w pierwszych 15 minutach objąć prowadzenie na 1:0. W kolejnych minutach nic się nie zmieniło, dalej stwarzaliśmy groźne  akcje i w  35 minucie zdobyliśmy bramkę ustalając wynik na 2:0. W drugiej połowie wyszliśmy z założeniem ze to drużyna z Popkowic nie ma nic do stracenia i postara się  odrobić straty zmieniając pozycje niektórych graczy (PO->  ŚP ->PO). Graliśmy swoje.  Dobrą grą stwarzaliśmy rożne groźne sytuacje pod bramką przeciwnika i tuż na początku drugiej połowy strzeliliśmy trzecią bramkę w meczu (3:0).  Parę minut później Nasz napastnik uderzył mocno piłkę w światło bramki Popkowic i nie dał szans bramkarzowi.  Wynik zmienił się na 4:0 a do końca gry pozostało około 20 minut. Przeciwnicy próbowali strzelić chociaż jedną honorową bramkę w tym spotkaniu ale Nasza drużyna nie dała im szans grając zawzięcie do końcowego gwizdka.  Dzięki walce która dały nam aż tak wysoką wygraną zdołaliśmy zdobyć jeszcze dwie bramki ustalając końcowy wynik na 6:0

Dziękujemy Kibicom którzy Nas wiernie dopingowali w przyśpiewkach. To Wasza zasługa i dzięki Wam gra się Nam LEPIEJ ! Liczymy na Was w kolejnych spotkaniach !