statystyki szczegółowe

Aktualności

Trzydnik dalej Liderm !!

• autor: LKSKOWALIN, 2013-10-26 17:39

Pierwsza połowa w Naszym wykonaniu była bardzo słaba. Gra toczyła się głównie w środku pola i brakowało  sytuacji bramkowych z Naszej strony. To my mieliśmy zastosować wysoki pressing, a pozwalaliśmy przeciwnikom na spokojne przyjmowanie piłki i prowadzenie gry.  Dzięki temu Trzydnik stwarzał sobie wygodne sytuacje do strzelenia goli. Największe zagrożenie gospodarze stwarzali po stałych fragmentach gry takich jak rzut wolny, czy tez rzut różny. Pierwszą bramkę strąciliśmy już w 10 minucie a Nasza gra dalej wyglądała słabo i zdołaliśmy jedynie w pierwszej połowie zagrozić  trzykrotnie bramce Trzydnika,  ale niestety brak wykończenia  w około 35 minucie po stałym fragmencie Trzydnika  i bramkę strzelił Nam z główki Mateusz Robak, który nie dał szans Naszym obrońcom w wygraniu z nim pojedynku z  główki. Wynik pierwszej połowy zakończył się dla Nas bardzo nie korzystnie - 2:0 dla drużyny z Trzydnika . Schodząc do szatni po słabej pierwszej połowie, wiedzieliśmy , że musimy poprawić Nasza grę jeśli chcemy wywieźć z Trzydnika trzy punkty. Trener Piotr Kwietniewski zdecydował już w szatni,  że na II połowę  wejdzie Kamil Cielepała za Kondrada Dorosza , który grał na ‘’PO’’

Druga połowa wyglądała już dużo lepiej  w Naszym wykonaniu. To my zastosowaliśmy wysoki pressing  dzięki któremu strzeliliśmy  pierwszą bramkę  w 54 minucie ustalając wynik  na 2:1. Strzelcem bramki był Piotr Kwietniewski . Drużyna z Trzydnika mądrze  się broniła a my nie mieliśmy nic do stracenia i ruszyliśmy do odrabiania wyniku .  Trzydnik wykorzystując  Nasze rzucenie się na odrobienie strat stwarzał kontrataki.  W 64 minucie stały fragment Trzynika po faulu w środkowej strefie boiska doprowadził do tego, że sędzia podyktował faul i grę na gwizdek.  W Naszym polu karnym zrobił się tłok i po wrzutce piłki w Nasze pole karne. Nasz bramkarz minął się z piłką  i nie zdołaliśmy wybić piłki z Naszego pola karnego.  Wbijaliśmy ją wprost pod nogi rywali. Wykorzystał to zawodnik Trzydnika  uderzając  w kierunku Naszej bramki.  Na linii strzału znalazł się Nasz środkowy pomocnik - Mateusz Dyguś i  w tym momencie piłka uderzyła w jego  rękę.  Sędzia pokazał Czerwony kartonik  i oczywiście dalej musieliśmy grać w zmniejszonym składzie . Wykonania rzutu karnego podjął się kapitan Trzydnika, który pewnie strzelając tuż pod poprzeczką  pokonał Naszego bramkarza  i było już 3:1 dla gospodarzy.  Wchodzący w drugiej połowie Nasz obrońca sfaulował zawodnika z Trzydnika  i sędzia bez wahania po raz kolejny pokazał czerwony kartonik. Ostatnie 20 minut graliśmy już w 9  i do końca zostało około 20 minut, ale mimo braku dwóch zawodników atakowaliśmy dalej i nawet zdobyliśmy bramkę,  która strzelił Bartosz Zdanowicz (3:2).  Szkoda , że stało się to już pod koniec meczu a dokładnie w 83 minucie.  Wynik spotkania 3:2. Przegraliśmy mecz i dla Nas jest to bardzo istotne, ale nie poddaliśmy się i walczyliśmy przez całe spotkanie o cenne  3 punkty.  Niestety nie zawsze się wygrywa. Dziękujemy za dobrą grę zawodnikom  Trzydnika  i Naszym Wiernym KIBICOM!