LKS KOWALIN - strona nieoficjalna

• Witamy na stronie LKS Kowalin. Zapraszamy do odwiedzania nas na profilu Facebookowym
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Kamex Polichna - Błękitni Kierz 3:3

• autor: LKSKOWALIN, 2014-09-29 15:56

Orzeł Urzędów - LKS Kowalin

2-0 (1-0)

Bramki: J. Gąszczyk 8' - K.

T. Skoczylas 90+2'

Skład: D. Cielepała- K. Dorosz ( 75' M. Pachuta), K. Kowalski, P. Wołoszynek, D. Kozłowski, M. Kozłowski (45' K. Wójcicki), K. Dydo, M. Januszek, M. Owcarz (70' D. Latawiec), M. Marzęcki, M. Ciempiel.

Żółta kartka: M. Ciempiel

W niedzielne popołudnie doszło do pojedynku, pomiędzy Orłem Urzędów, a LKS Kowalin. Przed rozpoczęciem spotkania, sędzia zawodów oraz obserwator, miał wiele do życzenia, ponieważ wahał się, czy dopuścić do pojedynku. Boisko było w opłakanym stanie. Grząska murawa nie pozwalała na przeprowadzenie jakichkolwiek składnych akcji. Plac gry przypominał pobojowisko, a nie murawę do gry. Nawiązując do meczu, pierwsza połowa, to z pewnością przewaga gospodarzy. Z minuty, na minute ich ataki stawały się coraz mocniejsze, co świadczy wywalczony rzut karny. w 8' spotkania. Do piłki podszedł dobrze znany Jarosław Gąszczyk i pewnym strzałem w prawy róg bramkarza, otworzył wynik spotkania. Nasi zawodnicy również mieli swoje okazje. w 15' Kamil Dydo przy linii boczne wygrał pojedynek jeden na jeden i mocnym podaniem w poprzek boiska odnalazł Marcina Kozłowskiego. Marcin w dogodnej sytuacji niezmierne się pomylił. Następną okazję mieliśmy, po stałym fragmencie gry. Z rzutu rożnego dośrodkowywał nasz grający Trener, Kamil Dydo, który odnalazł w polu karnym Marcela Januszka. Niestety i tym razem piłka nie odnalazła drogi do bramki. Gra w pierwszej części, w znacznej mierze była przypadkowa, która była widoczna przez  obydwa zespoły. Pierwsza połowa zakończyła się jednobramkową różnicą na korzyść Orła. Druga połowa, to dalszy bałagan w naszych szeregach jaki wkradł się nam w pierwszej połowie i został powielany w drugiej. Główne akcje naszego zespołu, ograniczały się na wykopywaniu piłki jak najdalej od swojej bramki. Dalsza część meczu nie zasługuje na odnotowanie czegoś szczególnego, ponieważ gra głównie toczyła się w środkowej części. Dopiero w końcowych minutach spotkania, dali o sobie znać zawodnicy Orła, a mianowicie Tomasz Skoczylas.  Nie atakowany przez żadnego z naszych zawodników, oddał potężny strzał z 35 metrów, który wpadł w samo "okienko" naszej bramki. W doliczonym czasie gry mieliśmy i swoją okazję do zmiany rezultatu. Z autu wyrzuconego przez Krzysztofa Kowalskiego, do piłki w polu karnym doszedł Marek Marzęcki, lecz nieczysto uderzył w piłkę. Wynikiem 2-0 zakończyło się spotkanie.

Orzeł w tym meczu był drużyną "o niebo" lepszą. Pokazał większe za angażowanie i wolę walki. My niestety w tym spotkaniu byliśmy tylko tłem dla dobrze dysponowanych zawodników Orła. Miejmy nadzieję, że wyciągniemy wnioski i pokażemy w kolejnym spotkaniu, że jesteśmy zespołem, który potrafi grać w piłkę.

autor: ~Kowalin 2014-10-02 12:33:17

avatar Jakie boisko taki mecz. Masakra. Urzedowskie władze powinny się wstydzić takiego obiektu.

autor: ~Kibic 2014-10-03 11:23:38

avatar Kolego nie jest idealne ale widziałem gorsze w A klasie.
Dodatkowo wasze nie jest lepsze.

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

pon.

12-2018

Turniej o Puchar "Orlika Starego"
Ładowanie...

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Brak aktywnych ankiet.