LKS KOWALIN - strona nieoficjalna

 • Witamy na stronie LKS Kowalin. Zapraszamy do odwiedzania nas na profilu Facebookowym
 • Wyniki ostatniej kolejki:
 • Kamex Polichna - Błękitni Kierz 3:3
 • LKS Stróża - GUKS Modliborzyce 4:1
 • Orzeł Urzędów - GKS Gościeradów 6:0
 • LKS Poniatowa Wieś - Tęcza Kraśnik 1:2
 • LKS Potok Wielki - Sygnał Chodel 1:4
 • Ruch Popkowice - Stal II Kraśnik
 • LKS Kowalin - Iskra Krzemień 4:4
 •        
Strona klubowa

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 20
Błękitni Kierz - Ruch Popkowice
Stal II Kraśnik - LKS Potok Wielki
Sygnał Chodel - LKS Poniatowa Wieś
Tęcza Kraśnik - Orzeł Urzędów
GKS Gościeradów - LKS Stróża
GUKS Modliborzyce - LKS Kowalin
Iskra Krzemień - Kamex Polichna

Wyniki

Ostatnia kolejka 19
Kamex Polichna 3:3 Błękitni Kierz
LKS Stróża 4:1 GUKS Modliborzyce
Orzeł Urzędów 6:0 GKS Gościeradów
LKS Poniatowa Wieś 1:2 Tęcza Kraśnik
LKS Potok Wielki 1:4 Sygnał Chodel
Ruch Popkowice Stal II Kraśnik
LKS Kowalin 4:4 Iskra Krzemień

Ostatnie spotkanie

LKS KowalinIskra Krzemień
LKS Kowalin 4:4 Iskra Krzemień
2017-04-30, 16:00:00
     
oceny zawodników »

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 275, wczoraj: 210
ogółem: 799 809

statystyki szczegółowe

Aktualności

Mecz z "Liderem"

 • autor: LKSKOWALIN, 2014-10-04 20:49

W 8 kolejce spotkań, zmierzymy się z Liderem rozgrywek, Płomieniem Trzydnik.

 

więcej w rozwinięciu...

W niedzielne popołudnie, na własnym boisku  zmierzymy się z Liderem rozgrywek, Płomieniem Trzydnik. Płomień w dotychczasowych pojedynkach, zgromadził komplet punktów (21) i z dużą przewagą przewodzi w wyścigu o "Okręgówkę". W ostatnim spotkaniu, Płomień wygrał również z aspirującą do awansu LKS Stróża 2-1. Nasi zawodnicy w ostatnim swoim pojedynku przegrali na ciężkim terenie w Urzędowie z miejscowym Orłem 2-0. Miejmy nadzieję, że ostatnia porażka zadziała mobilizująco na naszych zawodników i sprawią niespodziankę w postaci zdobyczy punktowej.

 

Pary 8 Kolejki "A" Klasy

1. GKS Gościeradów - LKS Stróża

2. LKS Kowalin - Płomień Trzydnik

3. Kamex Polichna - Orzeł Urzedów

4. ULKS Dzierzkowice - GKS Potok Wielki

5. Sygnał Chodel - Tęcza Kraśnik

6. Stok Zakrzówek - Ruch Popkowice

PAUZA: Opolanin Opole Lub.

 

W Gościeradowie dojdzie do pojedynku V-ice lidera, LKS Stróży z zamykającym tabelę, GKS Gościeradów. Piłkarze LKS Stróża, po porażce w ostatniej kolejce z Płomieniem (2-1) będą chcieli się zrehabilitować i wrócić z kompletem punktów do dom. Przeszkodzić im w tym będą chcieli, podopieczni Andrzeja Rybaka, którzy pokazali w ostatniej kolejce spotkań, że nie składają broni i powalczą o utrzymanie. Faworytem tego spotkania jest LKS Stróża, która musi zdobywać punkty jeśli chce się liczyć w walce o awans.

Kamex Polichna na własnym boisku zmierzy się z Orłem Urzędów. Pojedynki tych dwóch drużyn są bardzo nerwowe, co świadczą ilości żółtych kartek otrzymywanych przez zawodników. Ciekawostką tego spotkania jest fakt, że poprzednie jaki najbliższe spotkanie poprowadzi ten sam arbiter, Jacek Bijak, który w ostatnim pojedynku obydwu drużyn pokazał ok. 10 żółtych kartoników oraz jeden czerwony. Faworytem tego spotkania jest z pewnością Orzeł, który w każdym spotkaniu udowadnia, że stać tą drużynę o powalczenie o "pudło", lecz zawodnicy Kamexu, również pokazują, że nie będą tylko "chłopcami do bicia" i sprawią miła niespodziankę swoim kibicom.

W Dzierzkowicach, dojdzie do pojedynku dwóch drużyn, które zaskakują w tej rundzie. Zaskoczeniem na plus jest z pewnością ULKS Dzierzkowice, którzy wysoko stoją w tabeli. Zaskoczeniem na minus są z pewnością zawodnicy Potoku, którzy nie mogą odnaleźć właściwego toru biegu. Z pewnością  w tym spotkaniu nie zabraknie walki o każdy metr boiska, ponieważ jaki drużyna Marka Kwiatka będzie chciała zdobyć kolejne punkty, tak i zawodnicy Sylwestra Stręciwilka, będą chcieli dopisać sobie po tym spotkaniu komplet punktów, by móc się wspiąć w górę tabeli. W tym spotkaniu nie upatrujemy faworyta. Boisko z pewnością zweryfikuje umiejętności piłkarzy.

Zawodnicy Tęczy Kraśnik w wyjazdowym spotkaniu zmierzą się z podopiecznymi Ryszarda Brzychcego, Sygnałem Chodel. Wartą odnotowania ciekawostką, jest fakt, że opiekun Sygnału, w niedalekiej przeszłości był Trenerem Tęczy. "Coach" Brzychcy, będzie chciał się pokazać z jak najlepszej strony i udowodnić, że zna się na fachu jakim jest "trenerka". Tęcza po paśmie niepowodzenia, odnalazła się w końcu w walce o ligowe punkty. W ostatniej kolejce spotkań pokonali na własnym terenie, mocno stojące w tabeli Dzierzkowice. Widać widoczną metamorfozę drużyny z Kraśnika, która punktuje w ostatnich kolejkach.

Do Zakrzówka zawitają piłkarze Damiana Dudka, Ruchu Popkowice. W ostatnich spotkaniach, Popkowiczanie odnaleźli właściwy rytm i w każdym meczu pokazują, że są drużyną potrafiącą grać w piłkę, co świadczą trzy ostatnie wyniki (9 punktów). Drużyna Włodzimierza Bartosia w dotychczasowych pojedynkach nie spisuje się na miarę swoich możliwości. W ostatniej serii spotkań, tylko zremisowała z ostatnim w tabeli, GKS Gościeradów. Zawodnicy Zakrzówka z pewnością będzie chciała powalczyć o punkty i udowodnić swoim kibicom, że warto przychodzić na ich spotkania.


 • Komentarzy [1]
 • czytano: [265]
 

autor: ~Kibol 2014-10-05 16:45:41

avatar Wyyygranaaaaa!


Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Zegar

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Kalendarium

09

12-2018

niedziela

10

12-2018

pon.

11

12-2018

wtorek

12

12-2018

środa

13

12-2018

czwartek

14

12-2018

piątek

15

12-2018

sobota

Najnowsza galeria

Turniej o Puchar "Orlika Starego"
Ładowanie...

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Logowanie