LKS KOWALIN - strona nieoficjalna

  • Witamy na stronie LKS Kowalin. Zapraszamy do odwiedzania nas na profilu Facebookowym
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Kamex Polichna - Błękitni Kierz 3:3
  • LKS Stróża - GUKS Modliborzyce 4:1
  • Orzeł Urzędów - GKS Gościeradów 6:0
  • LKS Poniatowa Wieś - Tęcza Kraśnik 1:2
  • LKS Potok Wielki - Sygnał Chodel 1:4
  • Ruch Popkowice - Stal II Kraśnik
  • LKS Kowalin - Iskra Krzemień 4:4
  •        
Strona klubowa

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 20
Błękitni Kierz - Ruch Popkowice
Stal II Kraśnik - LKS Potok Wielki
Sygnał Chodel - LKS Poniatowa Wieś
Tęcza Kraśnik - Orzeł Urzędów
GKS Gościeradów - LKS Stróża
GUKS Modliborzyce - LKS Kowalin
Iskra Krzemień - Kamex Polichna

Wyniki

Ostatnia kolejka 19
Kamex Polichna 3:3 Błękitni Kierz
LKS Stróża 4:1 GUKS Modliborzyce
Orzeł Urzędów 6:0 GKS Gościeradów
LKS Poniatowa Wieś 1:2 Tęcza Kraśnik
LKS Potok Wielki 1:4 Sygnał Chodel
Ruch Popkowice Stal II Kraśnik
LKS Kowalin 4:4 Iskra Krzemień

Ostatnie spotkanie

LKS KowalinIskra Krzemień
LKS Kowalin 4:4 Iskra Krzemień
2017-04-30, 16:00:00
     
oceny zawodników »

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 211, wczoraj: 210
ogółem: 799 745

statystyki szczegółowe

Aktualności

Typowanie przed 9 kolejką spotkań

  • autor: LKSKOWALIN, 2014-10-10 17:10

Przed nami 9 kolejka spotkań. Do typowania wyników zaprosiliśmy: Włodzimierza Bartosia ( Trener Stoku Zakrzówek), Grzegorza Lenarta (Trener Płomienia Trzydnik) oraz naszego zawodnika Krzysztofa Wójcickiego (LKS Kowalin)

W typowaniu 9 kolejki spotkań naszej "A" Klasy, wezmą udział, dobrze rozpoznawalni Trenerzy: Włodzimierz Bartoś (Trener Stok Zakrzówek) oraz Grzegorz Lenart (Trener Płomień Trzydnik). Nasz Klub, będzie reprezentował Krzysztof Wójcicki, popularny "Gała".

 

Włodzimierz Bartoś (Trener Stok Zakrzówek)

1. Opolanin II Opole Lub. - ULKS Dzierzkowice TYP: X

2. Ruch Popkowice - GKS Gościeradów TYP: 1

3. Tęcza Kraśnik - Stok Zakrzówek TYP: 2

4. Potok Wielki - Sygnał Chodel TYP: 1

5. Płomień Trzydnik - Kamex Polichna TYP: 1

6. LKS Stróża - LKS Kowalin TYP: 2

Grzegorz Lenart (Trener Płomień Trzydnik)

1. Opolanin II Opole Lub. - ULKS Dzierzkowice TYP: 1

2. Ruch Popkowice - GKS Gościeradów TYP: X

3. Tęcza Kraśnik - Stok Zakrzówek TYP: 1

4. Potok Wielki - Sygnał Chodel TYP: X

5. Płomień Trzydnik - Kamex Polichna TYP: 1

6. LKS Stróża - LKS Kowalin TYP: 1

Krzysztof Wójcicki (LKS Kowalin)

1. Opolanin II Opole Lub. - ULKS Dzierzkowice TYP: 2

2. Ruch Popkowice - GKS Gościeradów TYP: X

3. Tęcza Kraśnik - Stok Zakrzówek TYP: 2

4. Potok Wielki - Sygnał Chodel TYP: 1

5. Płomień Trzydnik - Kamex Polichna TYP: 1

6. LKS Stróża - LKS Kowalin TYP: 2

 

Przypominamy wszystkim, że za dobrze wytypowany mecz, przyznawane jest 3 punkty. Zapraszamy wszystkich do śledzenia wyników oraz życzymy dobrej zabawy.


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [223]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Zegar

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Kalendarium

09

12-2018

niedziela

10

12-2018

pon.

11

12-2018

wtorek

12

12-2018

środa

13

12-2018

czwartek

14

12-2018

piątek

15

12-2018

sobota

Najnowsza galeria

Turniej o Puchar "Orlika Starego"
Ładowanie...

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Logowanie