LKS KOWALIN - strona nieoficjalna

• Witamy na stronie LKS Kowalin. Zapraszamy do odwiedzania nas na profilu Facebookowym
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Kamex Polichna - Błękitni Kierz 3:3

oceny zawodników »

Wyjazdowy mecz z GKS Gościeradów

• autor: LKSKOWALIN, 2014-10-17 14:37

W wyjazdowym spotkaniu nasz drużyna zmierzy się z GKS Gościeradów.

W niedzielę 19.10.2014r. o godz. 14 nasza drużyna zmierzy się w wyjazdowym meczu z GKS Gościeradów. Po wygranej z LKS Stróża, LKS Kowalin wskoczył na pozycję V-ce Lidera. Po ciężkim spotkaniu jakie rozegraliśmy, czeka nas kolejne ciężkie starcie z niżej notowanym rywalem jakim jest GKS Gościeradów. Mimo fatalnej sytuacji Gościeradowa, który zajmuje ostatnie miejsce w tabeli, nie będzie to dla nas łatwe starcie, ponieważ jak wiemy drużyna prowadzona przez Andrzeja Rybaka jest na swoim terenie przeciwnikiem niewygodnym. Przekonały się o tym takie drużyny jak Płomień Trzydnik, LKS Stróża czy Stok Zakrzówek. W ostatnim pojedynku ligowym, nasz najbliższy przeciwnik przegrał z Ruchem Popkowice 4-1 chociaż wynik spotkania nie odzwierciedlał gry Gościeradowa. Miejmy nadzieję, że w meczu wyjazdowym uda nam się wywalczyć kolejne punkty i swoim zaangażowaniem na boisku damy powody do zadowolenia naszym Kibicom.

Zapraszamy wszystkich Kibiców i Sympatyków LKS Kowalin, na spotkanie wyjazdowe do Gościeradowa. Początek Meczu 19.10.2014 (Niedziela) godz. 14.00

Pary 10 Kolejki:

1. Stok Zakrzówek - Potok Wielki

2. ULKS Dzierzkowice - Orzeł Urzędów

3. Ruch Popkowice - Tęcza Kraśnik

4. Sygnał Chodel - Opolanin II Opole Lub.

5. Kamex Polichna - LKS Stróża

6. GKS Gościeradów - LKS Kowalin

PAUZA: Płomień Trzydnik

W Zakrzówku dojdzie do ciekawego pojedynku pomiędzy miejscowym Stokiem, a GKS Potok Wielki. Stok w ostatni pojedynku, dość szczęśliwie zremisował z Tęczą Kraśnik, trafieniem samobójczym w doliczonym czasie gry. Drużyna Zakrzówka z dorobkiem 9 punktów zajmuję 9 lokatę w tabeli. Potok w ostatniej kolejce nie dał szans Sygnałowi Chodel, gromiąc go na własnym terenie 6-1!. Ten wynik nie obszedł się bez skandalu, w którym główną rolę odegrał "Kibic" Chodla, który w końcowych minutach uderzył sędziego liniowego, po czym główny arbiter przerwał spotkanie. Ten mecz będzie zapewne ciężką przeprawą dla Zakrzówka jak i Potoka, ponieważ Stok na własnym boisku jest drużyną nieprzewidywalną zaś podopieczni Sylwestra Stręciwilka, pokazują z meczu na mecz, że są drużyną, która walczy w każdym meczu o punkty.

ULKS Dzierzkowice na własnym terenie podejmować będą "Sąsiada zza miedzy" Orzeł Urzędów. Podopieczni Marka Kwiatka w ostatnim ligowym pojedynku, pokonali w wyjazdowym spotkaniu Opolanina Opole 2-1. Wartko dodać fakt, że Dzierzkowice w dłuższej części spotkania grali w osłabieniu, po czerwonej kartce dla zawodnika. Orzeł Urzędów w poprzedniej kolejce pauzował. Przerwa jaką mieli zawodnicy Wojciecha Stopy w tym czasie na pewno nie wpłynie na słabszą postawę, a wręcz możemy być pewni, że Orzeł będzie drużyną atakującą w tym pojedynku, ponieważ jeżeli chce jeszcze walczyć o jakąś stawkę, koniecznie musi wygrać ten pojedynek.

Ruch Popkowice w ostatnim pojedynku pokonał wysoko GKS Gościeradów 4-1. Po tej wygranej drużyna prowadzona przez Damiana Dudka wskoczyła na 6 lokatę, tracąc minimalną różnicę do prowadzonej czołówki. Najbliższy przeciwnik Popkowiczan, Tęcza Kraśnik w ostatnim swoim spotkaniu na własne życzenie straciła komplet punktów. Zawodnicy z "Oboźnej" w dalszym ciągu rozczarowują swoich Kibiców swoją postawą, tylko nieliczne przebłyski w pojedynkach z ligowymi przeciwnikami pozwalają na wiarę w lepszą przyszłość. Pojedynek Ruchu z Tęczą, która przeżywa kryzys będzie odpowiedzią na pytanie, w jakiej formie są zawodnicy Wiesława Dydo i czy w tej rundzie powalczą o wyższą lokatę, ponieważ naprawdę ich na to stać. Na te pytania z pewnością odpowiedzi znajdziemy po zakończonym spotkaniu.

Do Chodla zawitają Rezerwy Opolanina Opole Lubelskiego. Sygnał w ostatnim pojedynku wysoko przegrał z Potokiem 6-1 i o dyspozycję jaką prezentują zawodnicy Ryszarda Brzychcego nikt nie może być pewny, ponieważ w każdym spotkaniu zespół Chodla ma "przebłyski" formy. Opolanin również przeżywa kryzys. Podopieczni Rafała Górskiego ostatni raz zasmakowali zwycięstwa w 2 kolejce spotkań, tam pokonali GKS Goscieradów 2-0. Opolanin w ostatnim spotkaniu uległ ULKS Dzierzkowice 2-1 i można uznać, ten wynik  pogłębieniu "dołka" w jakim się znajdują zawodnicy z Opola. Ten mecz z pewnością będzie można nazwać "przełamaniem", tylko w zależności, która drużyna z jakim zaangażowaniem podejdzie do tego spotkania.

W Polichnie, dojdzie do ciekawego pojedynku pomiędzy Kamexem, a LKS Stróża. Kamex w ostatnim spotkaniu został rozgromiony przez Lidera rozgrywek, Płomień Trzydnik 8-0! Zawodnicy z Polichny uważani są za nieprzewidywalnego przeciwnika, który w meczach z teoretycznie lepszą drużyną walczy jak równy z równym, może nie widać, to było w ostatnim meczu ponieważ kamex miał problem z zebraniem jedenastki. LKS Stróża po przegranej z naszą drużyną z pewnością będzie chciała się zrehabilitować i udowodnić wszystkim, że jeszcze w stawce o awans będzie się liczyć. W tym spotkaniu faworytem z pewnością są podopieczni Anatolija Ławryszyna, ale nie można skreślać Kamexu, bo jak każdy wie, boisko zweryfikuje poczynania drużyn.

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

pon.

10-2018

Turniej o Puchar "Orlika Starego"
Ładowanie...

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Brak aktywnych ankiet.