LKS KOWALIN - strona nieoficjalna

  • Witamy na stronie LKS Kowalin. Zapraszamy do odwiedzania nas na profilu Facebookowym
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Kamex Polichna - Błękitni Kierz 3:3
  • LKS Stróża - GUKS Modliborzyce 4:1
  • Orzeł Urzędów - GKS Gościeradów 6:0
  • LKS Poniatowa Wieś - Tęcza Kraśnik 1:2
  • LKS Potok Wielki - Sygnał Chodel 1:4
  • Ruch Popkowice - Stal II Kraśnik
  • LKS Kowalin - Iskra Krzemień 4:4
  •        
Strona klubowa

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 20
Błękitni Kierz - Ruch Popkowice
Stal II Kraśnik - LKS Potok Wielki
Sygnał Chodel - LKS Poniatowa Wieś
Tęcza Kraśnik - Orzeł Urzędów
GKS Gościeradów - LKS Stróża
GUKS Modliborzyce - LKS Kowalin
Iskra Krzemień - Kamex Polichna

Wyniki

Ostatnia kolejka 19
Kamex Polichna 3:3 Błękitni Kierz
LKS Stróża 4:1 GUKS Modliborzyce
Orzeł Urzędów 6:0 GKS Gościeradów
LKS Poniatowa Wieś 1:2 Tęcza Kraśnik
LKS Potok Wielki 1:4 Sygnał Chodel
Ruch Popkowice Stal II Kraśnik
LKS Kowalin 4:4 Iskra Krzemień

Ostatnie spotkanie

LKS KowalinIskra Krzemień
LKS Kowalin 4:4 Iskra Krzemień
2017-04-30, 16:00:00
     
oceny zawodników »

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 272, wczoraj: 230
ogółem: 792 454

statystyki szczegółowe

Aktualności

Typowanie przed 10 Kolejką spotkań

  • autor: LKSKOWALIN, 2014-10-17 16:06

W 10 kolejce Typera, wezmą udział: Ryszard Brzychcy (Trener Sygnału Chodel), Rafał Górski (Trener Opolanina II Opole Lub.) oraz nasz zawodnik Mateusz Pachuta (LKS Kowalin).

 

więcej  w rozwinięciu...

Do Typowania wyników 10 kolejki spotkań zaprosiliśmy: Ryszarda Brzychcego (Trener Sygnału Chodel), Rafała Górskiego (Trener Opolanina II Opole Lub.) oraz naszego zawodnika Mateusza Pachutę, popularnego "Pachmena"

Ryszard Brzychcy (Trener Sygnał Chodel)

1. Stok Zakrzówek - GKS Potok Wielki TYP: 1

2. ULKS Dzierzkowice - Orzeł Urzędów TYP: 2

3. Ruch Popkowice - Tęcza Kraśnik TYP: X

4. Sygnał Chodel - Opolanin II Opole Lub. TYP: X

5. Kamex Polichna - LKS Stróża TYP: 2

6. GKS Gościeradów - LKS Kowalin TYP: 2

Rafał Górski (Trener Opolanin II Opole Lub.)

1. Stok Zakrzówek - GKS Potok Wielki TYP: 2

2. ULKS Dzierzkowice - Orzeł Urzędów TYP: 2

3. Ruch Popkowice - Tęcza Kraśnik TYP: X

4. Sygnał Chodel - Opolanin II Opole Lub. TYP: 2

5. Kamex Polichna - LKS Stróża TYP: 2

6. GKS Gościeradów - LKS Kowalin TYP: 2

Mateusz Pachuta (LKS Kowalin)

1. Stok Zakrzówek - GKS Potok Wielki TYP: X

2. ULKS Dzierzkowice - Orzeł Urzędów TYP: 2

3. Ruch Popkowice - Tęcza Kraśnik TYP: 1

4. Sygnał Chodel - Opolanin II Opole Lub. TYP: X

5. Kamex Polichna - LKS Stróża TYP: 2

6. GKS Gościeradów - LKS Kowalin TYP: 2

 

Przypominamy wszystkim, że za dobrze wytypowany mecz, przyznawane jest 3 punkty. Zapraszamy wszystkich do śledzenia wyników oraz życzymy dobrej zabawy.


  • Komentarzy [1]
  • czytano: [210]
 

autor: ~21 2014-10-21 05:59:32

avatar Co boli przegrana z ostatnia druzyna


Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Zegar

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Kalendarium

19

10-2018

piątek

20

10-2018

sobota

21

10-2018

niedziela

22

10-2018

pon.

23

10-2018

wtorek

24

10-2018

środa

25

10-2018

czwartek

Najnowsza galeria

Turniej o Puchar "Orlika Starego"
Ładowanie...

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Logowanie